Nejnovější informace ze světa severské detektivky

Recenze

Recenze: Thomas Erikson - Mentalista

24. 10. 2013 - Recenze

„Mentalista“ je první román švédského spisovatele Thomase Eriksona. Obálka z nakladatelství Brána hlásá, že se tento debut stal ve Švédsku senzací a byl okamžitě přeložen do mnoha jazyků.

Recenze

Recenze: Håkan Nesser - Hlavolam

17. 10. 2013 - Recenze

Jednou z dalších severských detektivek, které sice nepřekypují počtem stran, ale i tak nabízejí kvalitní a smysluplný příběh, je u nás v pořadí třetí vydaný titul švédského autora Hakana Nessera s názvem Hlavolam. Stejně jako předchozí knihy Síť a Čtvrtá oběť, i tuto vydalo nakladatelství MOBA.

Informace

Právě vyšlo: Lars Kepler - Písečný muž

14. 10. 2013 - Informace

Dnes vyšel dlouho očekávaný detektivní román Písečný muž.

Recenze

Recenze: Henning Mankell - Než přijde mráz

12. 10. 2013 - Recenze

Henning Mankell se stále víc zabydluje v našich knihkupectvích a domácích knihovnách, každé další literární setkání s ním je radostí. Ti, kteří se s ním seznamují poprvé, nemusejí podléhat panice, do vlaku s Kurtem Wallanderem se dá naskočit v kterékoliv vydané knize. Nebude se vám ale chtít vystoupit. Dalších tratí, které s ním čtenáři můžou projet je naštěstí dost.

Informace

Exkluzivní ukázka z knihy Písečný muž

09. 10. 2013 - Informace

Ukázka z knihy Písečný muž od Larse Keplera, která vyjde už 15. října.

Recenze

Recenze: Alexander Söderberg - Andaluský přítel

06. 10. 2013 - Recenze

Život Sophie Brinkmannové je tak trochu monotónní. Pracuje jako zdravotní sestra a po manželově smrti žije sama se synem. Netouží po ničem jiném než vést obyčejný život bez zbytečných rizik a velkých dobrodružství. Jednoho dne se jí však do cesty připlete okouzlující Héctor Guzmán...

Recenze

Recenze: Stella Blómkvist - Andělé

26. 09. 2013 - Recenze

Keflavík, jihozápadní pobřeží Islandu: V Rockville, bývalé americké radarové základně, je nalezena zohavená mrtvola muže. Jde o Donalda Garbera z Los Angeles, který na základně pobýval sedm měsíců v zimě roku 1973. Z vraždy je podezírán Andri Ólafur Sveinsson, movitý obchodník a jeden z nejbohatších Islanďanů. Ten však neustále trvá na své nevině a na svou obranu si najme mladou advokátku Stellu Blómkvistovou.

Recenze

Recenze: Torkil Damhaug - Žhář

24. 09. 2013 - Recenze

Pokud hledáte detektivku s napětím od začátku až do konce a překvapivým závěrem, pak bych pro vás měla jeden tip. V nakladatelství Jota vyšla nedávno kniha norského autora Torkila Damhauga s názvem Žhář. Už podle anotace je evidentní, že hlavní slovo tu bude mít něco jiného než klasické vyšetřování vraždy…

Informace

Vychází čtvrtý krimi román Jussiho Adler-Olsena Složka 64

22. 09. 2013 - Informace

Po úspěšné trojici thrillerů Žena v kleci (česky 2011), Zabijáci (2012) a Vzkaz v láhvi (2012) vydává nakladatelství Host čtvrtý případ komisaře Carla Mørcka z oddělení Q s názvem Složka 64.

Stránka: << Předchozí |  1  .....  27   28   29   30   31   (32)   33   34   35   36   37  .....  42  | Další >>

Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2018 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.