Nejnovější informace ze světa severské detektivky

Informace

Právě vyšlo: Jo Nesbø - Levhart

06. 11. 2013 - Informace

Čeští fanoušci Joa Nesbøho se konečně dočkali. Dnes totiž vychází Levhart, 8. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi.

Recenze

Recenze: Jo Nesbø – Levhart

04. 11. 2013 - Recenze

Severští autoři nám, čtenářům, servírují přímo neuvěřitelné detektivky. Ačkoliv nemám ráda nálepky jako král a královna severské krimi, tak jednou musím udělat výjimku - za krále severských detektivek, právem, považujeme Joa Nesba. O tom není žádný pochyb. Fanoušci knih tohoto autora netrpělivě očekávají, po půlroční odmlce, na vydání jeho další knihy, která by se měla objevit během tohoto týdne na pultech knihkupectví. Levhart, tak zní název další Nesbovky. Jedná se v pořadí o osmou knihu ze série s osobitou hlavní postavou, Harrym Holem. A je se opravdu na co těšit. Levharta vydává nakladatelství Kniha Zlín.

Informace

Arne Dahl přijíždí do Prahy

04. 11. 2013 - Informace

Nejčtenější žijící autor thrillerů ze Švédska se jmenuje Arne Dahl. Kromě České republiky to ví celý svět.

Recenze

Recenze: Thomas Erikson - Mentalista

24. 10. 2013 - Recenze

„Mentalista“ je první román švédského spisovatele Thomase Eriksona. Obálka z nakladatelství Brána hlásá, že se tento debut stal ve Švédsku senzací a byl okamžitě přeložen do mnoha jazyků.

Recenze

Recenze: Håkan Nesser - Hlavolam

17. 10. 2013 - Recenze

Jednou z dalších severských detektivek, které sice nepřekypují počtem stran, ale i tak nabízejí kvalitní a smysluplný příběh, je u nás v pořadí třetí vydaný titul švédského autora Hakana Nessera s názvem Hlavolam. Stejně jako předchozí knihy Síť a Čtvrtá oběť, i tuto vydalo nakladatelství MOBA.

Informace

Právě vyšlo: Lars Kepler - Písečný muž

14. 10. 2013 - Informace

Dnes vyšel dlouho očekávaný detektivní román Písečný muž.

Recenze

Recenze: Henning Mankell - Než přijde mráz

12. 10. 2013 - Recenze

Henning Mankell se stále víc zabydluje v našich knihkupectvích a domácích knihovnách, každé další literární setkání s ním je radostí. Ti, kteří se s ním seznamují poprvé, nemusejí podléhat panice, do vlaku s Kurtem Wallanderem se dá naskočit v kterékoliv vydané knize. Nebude se vám ale chtít vystoupit. Dalších tratí, které s ním čtenáři můžou projet je naštěstí dost.

Informace

Exkluzivní ukázka z knihy Písečný muž

09. 10. 2013 - Informace

Ukázka z knihy Písečný muž od Larse Keplera, která vyjde už 15. října.

Recenze

Recenze: Alexander Söderberg - Andaluský přítel

06. 10. 2013 - Recenze

Život Sophie Brinkmannové je tak trochu monotónní. Pracuje jako zdravotní sestra a po manželově smrti žije sama se synem. Netouží po ničem jiném než vést obyčejný život bez zbytečných rizik a velkých dobrodružství. Jednoho dne se jí však do cesty připlete okouzlující Héctor Guzmán...

Stránka: << Předchozí |  1  .....  27   28   29   30   31   (32)   33   34   35   36   37  .....  42  | Další >>

Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2018 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.