Jste zde: Informace » Právě vyšlo: Kjell Eriksson - Princezna z Burundi

Právě vyšlo: Kjell Eriksson - Princezna z Burundi

Informace

Inspektorka Ann Lindellová se zapojuje do spletitého případu.

Na hromadě odklizeného sněhu za městem je nalezena mrtvola muže. Policie v ní pozná svého starého známého Johna Johnssona řečeného malý John, v minulosti problémového mladíka a zlodějíčka, který se posléze dal na poctivou dráhu a stal se expertem na akvarijní rybičky.  Proč tedy tohoto spořádaného otce od rodiny někdo zavraždil, a navíc se ho před smrtí snažil přimět mluvit? Johnův starší bratr Lennart, který se v kriminálních kruzích dosud pohybuje, je pevně rozhodnutý se pomstít a nezávisle na policii se pouští do vlastního honu na vraha. Kriminalista Ola Haver vede své první vyšetřování vraždy, ale i jeho kolegyně Ann Lindellová, která je na mateřské dovolené, je nakonec proti své vůli vtažena do této kruté hry na kočku a myš…

Tak zní anotace na novou severskou detektivku s názvem Princezna z Burundi. Autorem je Kjell Eriksson, který bývá nazýván švédským Edem McBainem a v našich končinách vyšly už dvě jeho knihy - Černé lži, rudá krev a Kruté hvězdy. Obě vydalo nakladatelství Motto v roce 2011. A z dílny tohoto nakladatelství pochází i současná novinka.

Kniha má 296 stran a překladu se ujala Eva Nováčková.

Komentáře k článku

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé!
Pokud nemáte doposud svůj účet, můžete se registrovat zde.

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!


Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2018 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.